תקנון שימוש קידס בי דיי

עדכון אחרון: 21.1.16

תקנון אתר קידס בי דיי הינו הסכם בינך לבין חברת ניסימדיה פתרונות אינטרנט בע"מ, מפעילת אתר "קידס בי דיי". ברגע גלישתך באתר, הינך כפוף לתנאים ולכל הכתוב בהסכם זה. אם אינך מסכים לתקנון, אל תגלוש באתר. יש להתעדכן בתקנון בכל כניסה לאתר.

התקנון כתוב, מטעמי נוחות, בלשון זכר אך הוא מתייחס לזכר ונקבה כאחד.

שימוש באתר
אתר "קידס בי דיי" מברך על בחירתך להשתמש באתר. קידס בי דיי תספק לך את השירות בהנתן הסכמה לתקנון זה. אנו רשאים לשנות את התנאים הכתובים בהסכם זה בכל עת, ובעת המשך הגלישה שלך באתר, הינך מאשר את השינויים ומסכים להם.
לא תעביר את פרטי ההתחברות שלך לגורם נוסף, הגלישה באתר מותרת לגולשים המסכימים והמאשרים את התקנון.

מידע שקרי
הינך מאשר ומודע לכך כי אין אנו יכולים לבדוק ולאמת כל מידע הנמצא באתר. אין אנו אחראיים על המתפרסם באתר, על התכנים הקיימים בו ועל ההודעות השונות ואמיתותן.

הגלישה באתר
ברגע גלישתך באתר הינך מסכים ומאשר את כל הכתוב בהוראות. לא תפעל על מנת לפגוע באתר, לא תעתיק ממנו מידע, לא תשתמש במידע הכתוב בו ולא תפרסם עליו דברים לרעה.
לא תעלה לאתר שום דבר פרסומי למטרת רווח או למטרת יחסי ציבור.
לא תפרסם באתר שום קישור לאתר מסוים למטרת קידום או פרסום שלו.
לא תפרסם באתר קישורים לאתרי מבוגרים, אתר הימורים וכל אתר פוגעני אחר.
לא תנסה לפגוע בקוד של האתר באמצעות פרצות או באגים קיימים, במידה וישנם. במקרה כזה, יש לדווח מיד לצוות האתר על תקלה, על מנת שנטפל בה במידי.
לא תמנע מאנשים אחרים להרשם לאתר או להשתמש בשירותיו
לא תנסה להעלות או לייצר וירוס או כל דבר שיכול לפגוע בביצועים או במידע הקיים באתר
לא תרשום קללות, גידופים, איומים מכל מין וסוג שהוא או הערות גזעניות משום צורה.
לא תרשום הודעה בעלת אופי מיני או הודעה בעלת תוכן פורנוגרפי באתר.
לא תפרסם תכנים האסורים לפרסום על פי הוראה מרשויות החוק.
לא תפר את פרטיותו של האתר או תפרסם מידע אודותיו.
לא תעתיק שום מידע שעלול להפר קניין רוחני, דוגמת זכויות יוצרים, פטנטים, זכויות קניין רוחני, זכויות לפרטיות וכו´.

קניין רוחני וזכויות יוצרים
כל המידע באתר, כולל תכניו השונים, ההודעות, המבנה שלו, העיצוב, הקוד והמערכות השונות הינם קניינם של בעלי האתר.
אסור לשכפל, לתרגם, להעתיק, לצלם, לשמור, להפיץ, לפרסם כל מידע או כל פרט מהאתר ללא קבלת אישור בכתב מבעלי האתר.
אין לבצע שימוש במערכות השונות של האתר, בכל צורה שהיא, על מנת לפרסם מוצר או אתר, מכל סוג שהוא. הפרת סעיף זה תגרור תשלום של פיצוי מוסכם בסך 10,000 ש"ח, ללא צורך בהוכחת נזק.
הפרה של אחד מהסעיפים תביא לנקיטת צעדים משפטיים כנגד כל משתמש או גוף שיפר את זכויות האתר.

קבלת הודעות מהאתר
בעת הצטרפותכם למאגר הדיוור והמידע שבאתר הינכם מתחייבים למלא כתובת דואר אלקטרוני תקינה ופעילה.
אנו רשאים לשלוח לכתובת הדוא"ל הזו פרסומים מכל סוג ובכל עת, כולל דבר פרסומת ומידע שיווקי. אין אנו אחראיים על תכני הפרסום שיתקבלו בדוא"ל.
ניתן להסיר את עצמכם מרשימות התפוצה בכל עת, ע"י לחיצה על קישור ההסרה בהודעה שתתקבל בדוא"ל.

איסוף מידע
המטרה המרכזית שלנו באיסוף מידע אישי היא לספק לך חווית גלישה חלקה, יעילה ומותאמת. איסוף המידע מאפשר לנו לספק שירותים ומאפיינים התואמים את צרכיך וכן להתאים את השירות שלנו על מנת שיהפוך את החוויה לקלה יותר. הינך מאשר כי עם הרישום לשירות, קידס בי דיי תהא רשאית להעביר את פרטיך אותם תזין בכל אחד מחלקי האתר, וכן לאפשר לגורמים שלישיים לצפות בפרטים המלאים הכוללים שם, טלפון, תאריך יום הולדת וכו´, בכל אמצעי תקשורת אלקטרוני שהוא ובכלל זה SMS (מסרון), דואר אלקטרוני, לינק וכו´, בין אם הם חברים בשירות ובין אם לאו, וכי לא תעמוד לך כל טענה ו/או דרישה ו/תביעה כנגד קידס בי דיי בגין העברת המידע שלך לצדדים שלישיים. הרינו ליידע אותך כי מידע מזהה אישי על אודותיך יאוכסן ויטופל על גבי מחשבי קידס בי דיי. קידס בי דיי תאכסן ותעביר מידע על אודותיך בסביבה בטוחה, סודית ומאובטחת.

הפרסום באתר
הפרסום באתר מותנה באישור התכנים והתמונות ע"י צוות האתר. המפרסמים שיאושרו להופעה באתר הינם בתחום הפעילות בו עוסק האתר בלבד.
צוות האתר רשאי לאשר או לפסול הופעה של מפרסמים באתר ו/או לשייך/למנוע שיוך מפרסמים בקטגוריות ספציפיות מכל סיבה, גם אם אינה נראית מוצדקת.

הגבלת אחריות
כל המידע הקיים באתר הינו באחריות המפרסמים והגולשים באתר. אין אנו אחראיים על המידע המתפרסם באתר, על אמיתות התוכן שבו, על ההודעות שפורסמו על ידי המשתמשים השונים או על התכנים המופיעים בדפי העסק השונים.
אין אנו אחראים על נזקים שיגרמו בגין שימוש באתר, נזקים ישירים או עקיפים, דוגמת הפעלת יום הולדת עם אחד מהמפעילים באתר, עוגמת נפש מכל סיבה, בעיות בגלישה באתר ובשימוש בתכנים הקיימים בו.
השירות מוצע כמו שהוא, ואין אנו אחראיים על הקיים בו.
אתר קידס בי דיי שומר לעצמו את הזכות לערוך/למחוק כל פרסום של מפעילים וספקים באתר וכן לערוך הודעות ותכנים של גולשי האתר, מכל סיבה, גם אם אינה נראית מוצדקת.

יישוב מחלוקות
כל מחלוקת משפטית הקשורה לשימוש באתר ו/או לשירות תידון בבית המשפט המוסמך בחיפה/קריות בלבד. המשפט והדין הישראלי יהיו הדין שיחול על הסכם זה בלבד. הגולש מסכים ומאשר בזאת כי קרא ומוכן להיות מחויב על ידי התנאים המפורטים בהסכם זה ובמדיניות השמירה על הפרטיות של החברה.

הודעה
אנו שומרים על הזכות לשנות ולעדכן מפעם לפעם את מדיניותנו בנוגע לשמירה על הפרטיות בהתאם להערות שנקבל מלקוחותינו, ובכפוף לצורך שלנו לשקף בצורה מדויקת את האופן בו אנו אוספים ומוסרים מידע, שאף הוא עשוי להשתנות מפעם לפעם. אם אינך מסכים למדיניות השמירה על הפרטיות, אנא אל תגלוש באתר. מדיניות השמירה על הפרטיות נתונה לשינוי ע"י קידס בי דיי ככל שיידרש מעת לעת. השינוי יכנס לתוקף מיד בסמוך למתן הודעה, או עם פרסום גרסה עדכנית של הסכם זה באתר.

לכל שאלה או בעיה, ניתן ליצור קשר בטופס יצירת הקשר.
תודה ובהצלחה, "קידס בי דיי".

שימוש באתר
הפרסום באתר

תקנון שימוש קידס בי דיי

סרגל נגישות
למידע נוסף ועדכונים בסרגל הנגישות:
צרו איתנו קשר