תיאטרון בובות

מה הופך תיאטרון בובות למוצלח ומהנה כל כך? מדובר על פעילות שתמיד מהנה, מעניינת ומעוררת את הדמיון המפותח של הילדים- בובות צבעוניות, סיפור מרתק והרבה הרבה יצירתיות ודמיון הופכים את הפעילות למעניינת ומגוונת ומאפשרים לילדים לא רק לבטא את עצמם אלא גם לפתח את הסקרנות שטבועה בהם ממילא. היכנסו ובחרו את פעילות תיאטרון הבובות עבורכם!

מגוון הצעות של תיאטרון בובות לבחירתכם

הבובות של סיון - סדנה מדליקה

צפון, שרון, מרכז
הפעלה מדליקה בה ניצור בובה מיוחדת עם עיניים זזות פה נפתח והמון אביזרים
8 המלצות

תיאטרון פלאים

כל הארץ
בואו לפגוש את הדמויות המדהימות של דיסני וליהנות מיום הולדת מדהים יחד איתם.
4 המלצות

חוצפה קטנה - הפעלות לילדים

שרון, מרכז
מסיבה מיוחדת עם קסמים מדליקים, דמויות מצחיקות, פעילות מהנה והמון הפתעות
החל מ: ₪1100
6 המלצות

LaPanim לילדים

מרכז, דרום
הצגות ילדים, שעות סיפור ושפע אטרקציות עם שחקנים מקצועיים לאירוע מיוחד במינו!
13 המלצות

תיאטרון בובות

ילדים בכל גיל מתחברים כמעט באופן מיידי לעולם תיאטרון הבובות. השירים, המשחק עם הבובות הצבעוניות, האפשרות שהן "קמות לחיים" כך באופן מיוחד מאפשר לילדים ליהנות מכל רגע בחברתן. זה גם מה שהופך את תיאטרון הבובות לאטרקציה נפלאה עבור ילדי גן וכיתות נמוכות בבית הספר, תיאטרון בובות ליום הולדת הוא בהחלט הפעלה מדהימה.
הבובות הן לעיתים בובות כף יד או מריונטות הנשלטות בעזרת חוטים, כל הבובות מדברות בקולות נהדרים ומצחיקים המתחברים אל הילדים, הם גם יודעות לקבל את ילד יום ההולדת במחווה מיוחדת. למעשה כל המסיבה נסובה סביב הילד, גם התיאטרון והמופע. כל הילדים מקבלים תשומת לב, מהמפעילים והבובות והכל נשזר יחד בשיר וריקוד.
הצגות תיאטרון בובות ליום הולדת מתאימות לגילאים שונים ומותאמות על ידי צוות התיאטרון כך שהילדים, בכל גיל ובכל מקום (החל מגיל שנתיים ואילך), יהנו מהמופע המקסים שלפניהם. יש תיאטראות גדולים וקטנים, חדשים וישנים ולכל אחד מהם ייחוד משלו. בחרו את זה המתאים לכם מתוך המגוון המצוי כאן באתר.
אנו כאן בפורטל ריכזנו עבורכם מפעילי תיאטרון בובות ליום הולדת, כאלו שהמקצוע שלהם זה לעשות לילדים שלכם שמח ביום הגדול בשנה. בתיאטרון הבובות שפע של הצגות שונות ומגוונות ואתם יכולים לבחור את ההצגה הכי מתאימה לדעתכם מבין רפרטואר גדול מאד. המלצה שלנו כמומחים באתר: גילשו בקטגוריה ושריינו לכם תאריך מבעוד מועד.

תיאטרון בובות ליום הולדת, תיאטרון בובות לימי הולדת

סרגל נגישות
למידע נוסף ועדכונים בסרגל הנגישות:
צרו איתנו קשר