קרטינג

יום הולדת קרטינג הוא ערובה להצלחה מסחררת. מתן אפשרות לילדים להשתובב ולשחק במשחקי ספורט מוטורי מהנה במיוחד היא המפתח להצלחה של ממש. מדובר על חוויה אטרקטיבית שמתאימה גם לבנים וגם לבנות ותואמת שכבות גיל מגוונות. הקטגוריה שלפניכם מציעה מבחר עצום של פעילויות קרטינג מעולות ומיוחדות שתוכלו לאמץ ליום ההולדת הקרוב של הבן או הבת.

הפעלה מוטורית לילדים - אוטו ספיד
כל הארץ

אקסטרים מכוניות על שלט, הפעלת יום הולדת מיוחדת ומלאת אקשן לחובבי האדרנלין!


29 המלצות

ספיד קארט - הפעלות מיני קארטינג
כל הארץ

קארטינג מכוניות חשמליות על מסלול נהיגה ותמרורים. מתאים לבנים וגם לבנות!


24 המלצות

קרטינג

אם נהיגה פרועה ומהירה היא משהו שמקפיץ לכם את האדרנלין, אם אתם חולמים על ההגה הקטן והקפיצי בלילה, אם כל הזמן מתחשק לכם ללחוץ על דוושה דמיונית ברגל ואם כל מה שאמרנו עד עכשיו הדליק אתכם לגמרי, הרי שאתם מכורים לקרטינג! בואו ליהנות בפעילות יום הולדת קרטינג מהסרטים! מתאים לבנים ולבנות
המכוניות הקטנות והמהירות הללו הם חלומם של ילדים רבים, זו ההזדמנות האמיתית היחידה שלהם להתחרות באמצעות כלי רכב עם חברים, ליהנות מאדרנלין ששוטף את הגוף ואפילו לזכות בפרסים בתחרויות נהיגת מירוץ. אז אם אכן חובבי הספורט המקסים הזה אנו ממליצים לכם לשלב אותו כחלק מחגיגות יום ההולדת שלכם, הקרב ובא.
במרכזי קרטינג רבים הפזורים ברחבי הארץ ישמחו לארח אתכם למשחק יום הולדת קרטינג על גלגלים. אפשרות נוספת היא הזמנה של מפעילי קרטינג מקצועיים אל מקום פתוח כמו פארק או מגרש משחקים בו אפשר להתקין מסלול רכיבה. כך בעצם מגיע הקרטינג גם למקומות הנידחים ביותר, הרחוקים ממרכזי קרטינג קיימים.
מסלולים מדהימים, תמרורים, מכשולים ומה לא, מחכים לכם במסלולים במגוון דרגות קושי שונות המתאימות לכל גיל, החל מגיל 6. אתם מזמינים מפעילי קרטינג ליום הולדת והם כבר עושים את כל העבודה לרבות הפעלה של הילדים לא רק במתקן עצמו אלא גם מחוצה לו. בקיצור, אם עדיין לא בחרתם אטרקציה, ימי הולדת קרטינג, כי המהירות משכרת!

קרטינג, קרטינג לימי הולדת, קרטינג ליום הולדת

סרגל נגישות
למידע נוסף ועדכונים בסרגל הנגישות:
צרו איתנו קשר