הקשר בין יום הולדת ספורטיבי וחיזוק הקשרים החברתיים

על הקשר בין יום הולדת ספורטיבי וחיזוק הקשרים החברתיים שמעתם? אנחנו כאן כדי לספר לכם...

הקשר בין יום הולדת ספורטיבי וחיזוק הקשרים החברתיים

יום ההולדת הוא הזדמנות מצויינת ללכד את כל החברים מהכיתה לפעילות מגבשת. בתי הספר עושים ככל שביכולתם על מנת לגבש את הכיתות השונות ולגרום להן להיות מלכודות, אך נדמה כי תמיד ניתן לעשות עוד. הקשרים החברתיים של הילדים הינם קריטים בכל גיל, ובכל עת שניתן לחזק אותם – הרי שמדובר על אקט מבורך. תשמחו לגלות כי אירועי יום ההולדת של ילדכם, הינם הזדמנות נפלאה לחזק את הקשרים החברתיים של החברים בכיתה, להעלות את ביטחונו של ילדכם, ולהקנות דרך פעילות מגבשת ומהנה, מספר ערכים חשובים לילדים. בחרתם ביום הולדת כדורגל? אתם, ילדכם וחבריו עומדים להרוויח ובגדול.

הילד בתפקיד הקפטן

מאחר וביום ההולדת, כל תשומת הלב מופנית אל הילד החוגג, גם כאשר חוגגים לו יום הולדת כדורגל, מציבים אותו במרכז. תפקיד הקפטן בקבוצת הכדורגל הינו תפקיד מפתח, ורבים הילדים הרואים בקפטנים של הקבוצות השונות כמודל לחיקוי. כעת, בחגיגות יום ההולדת, ניתנת לילד החוגג הזדמנות להיות הקפטן ולהוביל את חבריו בקבוצה. המשמעות היא שיום ההולדת אינו רק חגיגה כייפית, אלא מקופלים ערכים רבים במשחק הכדורגל ובפרט בחגיגת יום ההולדת. עם הענקת תואר הקפטן לילד החוגג, מחזקים אותו, מעלים לו את הביטחון העצמי, ומאשרים לו כי הוא בעל הכישורים המתאימים להוביל ולהוות דוגמא.

העניקו לילד שלכם פעילות ספורטיבית, הוא יודה לכם כשיגדל!

משחק הדורש שיתוף פעולה

מעבר לעובדה שמחזקים את ילד יום ההולדת ומציבים אותו במרכז, הרי שכל משחק הכדורגל בנוי משיתוף פעולה. מדובר על אחד הערכים החשובים ביותר שמנסים להקנות בבתי הספר, שכן ללא שיתוף פעולה לא ניתן לבצע המון פעולות יום יומית. במשחק הכדורגל, גם כאשר מדובר על קבוצות המתחרות אחת בשנייה, ישנה תלות בין השתיים. ללא שיתוף פעולה הדוק, שבא לידי ביטוי במסירת כדור, ציות לחוקי המשחק וכבוד הדדי, הרי שלא ניתן לקיים את המשחק. כשחוגגים יום הולדת כדורגל, המפעילים דואגים להעביר את הערכים הללו ולדאוג כי הילדים מכבדים את חוקי המשחק ואת חבריהם למגרש המשחקים.

מפסידים בכבוד ומפרגנים לחברים

אחד הדברים שבהם יותר משקיעים בענפי הספורט בכלל, ובכדורגל בפרט, היא לדעת להפסיד בכבוד ולפרגן לקבוצה המנצחת. חשוב מאד לחנך את הילדים לדעת להפסיד בכבוד, ולהראות להם תמיד את חצי הכוס המלאה. משחק הכדורגל מגלם בתוכו ערכים רבים לרבות שיתוף פעולה, דרך ארץ, וגם את הגדולה שבלהפסיד בכבוד. משחק הכדורגל מלמד כי בעת שמפרגנים לאחרים, יכולים רק להרוויח, לצמוח, ללמוד מהקבוצה המנצחת ולהשתפר.

אם חשבתם שחגיגת יום ההולדת מתבססת רק על יציאה מהשיגרה וחגיגה גדולה, הרי שבאמצעות הפעלה נכונה וחינוכית, ניתן להעניק לילדים גם מימד של בידור, כייף וחגיגה יוצאת דופן, ובנוסף גם להקנות להם שיעור על רעות וערכים נוספים שעתידים לשרת אותם גם בהמשך במגרש המשחקים, וגם הלאה בחייהם. מאמרים דומים שיכולים לעניין אותך:


דני שובבני הליצן והקוסם
צפון, שרון, מרכז, ירושלים, דר

דני שובבני הליצן והקוסם

משחקים משעשעים, בלוני צורות, מערכון מצחיק שיפיל את הילדים מצחוק, קסמים מדליקים ועוד

החל מ: ₪800
פוגלדת הפעלות
צפון, שרון, מרכז, ירושלים, דר

פוגלדת הפעלות

הסיפור האהוב מתעורר לחיים עם ה מון משימות, משחקים, תחרויות, ריקודים ועוד,

4 המלצות

עולם הכלבים של תומר
מרכז, ירושלים

עולם הכלבים של תומר

חוגגים יום הולדת עם תומר והכלבים המאולפים, בפעילות מיוחדת במינה, האו!

ספורט פלוס+ הפעלה ליומולדת
צפון, שרון, מרכז, ירושלים, דר

ספורט פלוס+ הפעלה ליומולדת

החל מ: ₪800

11 המלצות